Hızlı Link Xiaomi Redmi Note 8 Yazılım

Hızlı Link

_DaTe_

Administrator
Yönetici
xiaomi-redmi-note-8.jpgXiaomi Redmi Note 8 Yazılım​


Merhaba bugünkü yazımızda Redmi Note 8 Global yazılım nasıl yükleyeceğinizi göstereceğim. Öncelikle Yazılımı İndirin.
İndirdikten Sonra Mi Flash Tool programını indirmeniz gerekiyor Mi Flash Tool Bilgisayarda yüklü değil ise Burdan indirebilirsiniz.
İndirdikten sonra yazılımı Rar dan çıkarın. Çıkardıktan sonra masa üstü veya yerel disk C ye atın klasör şeklinde daha sonra Mi Flash Tool programından selecet’e gelip yazılım klasörünü seçin.
Aşağıda bulunan Clean All seçeneğini işaretleyin.
Telefonu Fastboot moduna almak için için ses – ve güç tuşunu aynı anda basmanız gerekiyor sonra usb kablosunu bağlayın bağldıktan sonra
Flasha basın Ve yazılımın bitmesini bekleyin telefon otomotik açılacak yazılım bittikten sonra. Eğer Yazılım yüklemesinde her hangi bir hatayla karşılaşırsanız Önce ENG yazılım yükleyin sonra Global yazılım yükleyin hatasız yüklenecektir. Telefonun Global Veya çin olmasına dikkat edin yazılımı bitirdikten sonra açılmıyor ise Çin Yazılımını yüklemeniz gerekecektir Çin Rom’u indirmeniz için Tıklayın. Çin rom da açmazsa eğer cihazda yazılımsal veya donanımsal arıza olabilir. Hatanın fotoğrafını atarsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz okuduğunuz için teşekkür ederim. Daha fazla çözüm ve sorunlar için lütfen bizi takip edin.
 
Üst