Çözüldü Xiaomi Mi 9T Pro QCN Sorunu ve Çözümü

Çözüldü

_DaTe_

Administrator
Yönetici
Evet arkadaşlar daha imei repair yapmadıysanız veya yaptınız ve band 20 dediğimiz olay var ve 4.5 g zehir oluyorsa ve aramalarınızda size ulaşılamıyorsa başka konulara geçmeden bu adresi bir yere not edin. Şuana kadar piyasadakilerin hepsi k20 qcn ve 4.5 20 band sorunu ve modemlerde sorunlar vardı eksik kod satırlarınıda saymıyorum bende hatalar yaptım milleti izleyerek her dosyayı düzenleyerek herkesin hata yaptığı yere değineceğim ve piyasada olmayan türkçe dışı forumalr dahil olmayan yada indirdiğinizde hep band 20 hatası gördüğümüz ve telefonu kullanılmaz ve telefondan soğutan qcnlerden bıktınız benim gibi bu dorum dahil 3 kişinin bana ulaşmasıyla ve onların telefonlarında imei işlemi yapıp karşılığında sadece temiz qcnlerini aldım ve paylaşıyorum sorumluluk sizindir. Gözünüz aydın şimdiden. Başlayalım zaten qcn ile atma ile ilgili bir sürü video var ve mi 9t pro ile ilgili olan videoların belli yerlerinde eksiklikler yanlış qcnler felan falan youtubede doğruya en yakın video mi 9 se imei repair yapan video onu aynı mi 9t pro gibi düşünmenizi istiyorum adına takılmayın
bazı yerleri kısa kesmiş zaten imei işine girmeden bazı şeyleri azda olsa bilmeniz gerekecek oda size kalmış veridğim linkte zaten azda imei atacaklar aşinadır ama not düşmem gereken tek yer videoda 7:30 da qcn aldıktan sonra işlem tammalanınca telefonu twrpden çıkarıp normal açıyorsunuz. adam 8:20 açmış ama sorun değil qcn aldıktan sonra tekrar diag moda bağlanın qcn atıyor zaten orası sorun değil , diğer not düşmek gereken yer ise size vereceğim qcn editleyeceğimiz programla editlerken tarihi 2019 yılın çekiniz programın sertifikası yoksa hata verdirtir. bu arada altın değerinde 3 kişiden aldığım ve başlangıç sürümü 46 versiyonda olanı size veriyorum diğerleri biraz değiştirildiğine düşünüyorum qcn dosyası aşağıdaki programla birlikte vereceğim serisi size kalmış aylarca problem çekenlere şimdiden geçmiş olsun bu arada telefona miu 12 de bu işlemleri yaptım :) hazır her şey gıcır olsun :)
not: qcn saf qcn olduğundan ve telefon yeni teknoloji olduğundan 1 imei düşürmeniz gerek modem desteklemiyor yoksa size ait bir imei değiştirin. Not: qcn editlerken kendinize ait eski bir tel yada yeni bir tel imei tercih edin. tüm sorumluluk size ait ayrıntılı anlatmıyorum not düşülmesi gereken yerleri yazıyorum bu konuya cevap vermeyebilirim artık işlerime bakacağım şükür edin bu konu silinmesin.
 
Üst