Root&TWRP Samsung Galaxy S10 5G SM-G977B ve SM-G977N ROOT Yöntemi

Root&TWRP

_DaTe_

Administrator
Yönetici
Samsung Galaxy S10 SM-G977B - SM-G977N cihazına nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Önce cihazınızın bootloader kilidini açın. Aşağıdaki videoyu dikkatlice izleyiniz.

Bootloader Kilidi Açma

Ardından cihazınıza ait stock rom yazılımını indirin. Cihazınızın üstündeki yazılımın aynısını indirirseniz sorun yaşamazsınız.

Cihazınızın üzerindeki yazılımı öğrenmek için *#1234# yapıp

Çıkan resimde en üstte AP kısmını Google'da veya Samsung yazılım indirme sitelerinden indirme yapabilirsiniz.

Cihazınızın üzerindeki yazılımı indirdiyseniz. Geri kalanı video'da anlatılmıştır.

Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Root İşlemi

Zek

New member
Samsung Galaxy S10 SM-G977B - SM-G977N cihazına nasıl root yapılır onu anlatacağım.

Önce cihazınızın bootloader kilidini açın. Aşağıdaki videoyu dikkatlice izleyiniz.

Bootloader Kilidi Açma

Ardından cihazınıza ait stock rom yazılımını indirin. Cihazınızın üstündeki yazılımın aynısını indirirseniz sorun yaşamazsınız.

Cihazınızın üzerindeki yazılımı öğrenmek için *#1234# yapıp

Çıkan resimde en üstte AP kısmını Google'da veya Samsung yazılım indirme sitelerinden indirme yapabilirsiniz.

Cihazınızın üzerindeki yazılımı indirdiyseniz. Geri kalanı video'da anlatılmıştır.

Takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Root İşlemi

Merhaba.Yurtdisi bir s10 5g aldım.modeli Sm-G977N.Aldigim kişi benim eski telefonun imeini kaydetti.Ama cihazın içinde *#1234# yapınca Modelinin sm-g977B versiyonu olduğu gözüküyordu.Telefonda sorun yoktu.Sonra beni kaşıntı tuttu ve Kore versiyonu androit 11 i flasladim.Sonra bir baktimki dilde Türkçe yok ve simkart çalışmıyor.Bana yardım edebilecek biri varsa teşekkür ederim.

Zek

New member
Bu telefon Kore versiyonu sm-G977N versiyon Türkçe olan romlar sm-G977B modeline ait bunları yükleyebilir miyiz