Hızlı Link Samsung Galaxy J7 Duo SM-J720F U6 Android 9.0 Stock Rom

Hızlı Link

_DaTe_

Administrator
Yönetici

Samsung Galaxy J7 Duo SM-J720F U6 Android 9.0 Stock Rom ve Yükleme Anlatımı​


Samsung Galaxy J7 Duo SM-J720F U6 cihazına nasıl yazılım yüklenir onu anlatacağım. İşlemleri yapmak için konuyu dikkatlice okuyun ve takıldığınız yerde konu altından sorarak yardım isteyebilirsiniz.


Ayrıca gene azda olsa bu işlemler için PC bilginizin olması gerek.

Bu işlemi yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın.

Yedek Alma

1. indirin ve çalıştırın.

2. yazılım yükleme programını masa üstüne çıkartın ve açın.

3. Stock Rom indirin ve masa üstüne rar'dan çıkarın.


Stock Rom Link

4. Cihazınızı download moda alma işlemi için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma home tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Ekrana gelen download yazısını gördükten sonra bir kere daha ses açma tuşuna basın ve cihazınızı saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

5. Odin programında com yazılı yerde cihazınız görünüyor ise yazılım yükleme işlemi için hazırdır.

6. Odin programında AP yerine İndirdiğiniz yazılımın içinden AP seçin ve 3 dk bekleyin.

7. 3 dk bekledikten sonra sırası ile BL seçin CP ve CSC seçin.

Burada yazılımın içinde 5 dosya vardır CSC yerinde HOME CSC seçerseniz bilgileriniz silinmeden android yüklersiniz. Ama CSC yerine sadece CSC ile başlayan dosyayı seçerseniz o zaman cihazınız sıfırlanmış olur.

8. Şimdi Start tuşuna basın ve yazılımın bitmesini bekleyin. En son odin programında yeşil yazı ile PASS yazıyorsa işlem tamamdır. Yazılım yüklenmiş demektir.

9. İşlemler bu kadar cihaz açıldığı zaman android yüklenmiş olacak. İlk açılış biraz geç olur onun için acele etmeyin. Bazı durumlarda cihaza yazılım yüklendiği halde açılmaz ise o zaman cihaza recovery moddan format atınız.

Sonra Reboot System Now deyin ve cihaz açılsın. Bu şekilde cihaza hem yazılım yüklemiş oluyoruz hemde format atmış oluyoruz.
 
Üst