Stock Rom Huawei Mate 10 Pro BLA-09/29 IMEI Repair FRP Bootloader Firmware (C432)

Stock Rom

_DaTe_

Administrator
Yönetici
Bu Dosya Sadece C432 Avrupa Sürümü için olan Firmware dir. İstenildiği Takdir de Diğer Bölge Sürümü Firmware Paylaşımı Yapılacaktır.
Dosya içerisinde ki versiyon BLA-L09 ve BLA-L29 için kullanılabilir.Gerekli bilgi ve dökümün Dosya içerisinde mevcuttur. Bu Dosya versiyonu sayesi ile Özel Araç Boxlar ile cihazınızın Bootloader Kilidini açabilir Root Yapılabilir Modem Dosyası Arızalı Olan Cihazlarınızın Onarımı için Kullanılabilir.
Bu Dosya Netmobil Özel Olarak Tarafımca Upload edilmiş Dosyanın Farklı Forumlar altında Başlıklarla ile görünüldüğü takdirde.
Huawei istek firmware artık tarafımca paylaşılmayacaktır. Yeterince Türkçe Kaynak olmadığı halde günümü de katarak kötü bir sunucudan çekip sizler için hızlı sunucuya yüklememi önem göstermeniz Sizden ricam.

Downgrade amaçlı kullanacak arkadaşlar BLA-L29/L09 Android 9.0 versiyon yayınladığı için 9.0 dan direkt olarak 8.0 düşmeyecektir. Bu dosya sadece 8.0 olan cihazların birkaç güvenlik güncellemesi öncesine çekmeye yarıyor. 9.0 dan 8.0 Downgrade tarafımca denenmemiş olup olası sorunlar kabul edilmeyecektir Sorumluluk tarafınıza kalmıştır.

Yapılması Gereken Zip Dosyasından çıkan firmware Software Klasörünün Altında ki dload adlı Klasörü 8 gb yada daha büyük hafıza kartına atıp

Arama ekranında *#*#2846579#*#* tuşlamanız Arka Plan seçeneğinde

Sd Card Update seçeğini seçip Herşeyi Telefona bırakmak

Şarj değeriniz %25 in üstünde işlem yapmayı gerçekleştirin.

Hemen Linke Tıklamadan evel Lütfen Yazıyı okuyunuz bazen hayat kurtarır. Sizler için önemlidir.Şifre
Kod:
ae0401b0afc1bca1451f08c8f8722339
 
Üst